نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

امروزه لوازم برقی و خانگی موجود در خانه‌ها یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین لوازم هر خانه‌ می‌باشند. در واقع در زندگی‌های امروزی که بسیاری از کارهای خانه بر عهده لوازم برقی خانگی می‌باشد، نحوه استفاده از این لوازم بسیار مهم و باارزش است و چنانچه یکی از این لوازم خانگی دچار مشکل و ایرادی شود، دچار اختلال در زندگی افراد خواهد شد. علاوه بر نکات گفته شده، قیمت بسیار بالای اکثر لوازم خانگی در بازارها باعث می‌شود تا در صورت وجود هرگونه خرابی و اختلالی در لوازم خانگی، افراد به فکر تعمیر و راه‌اندازی مجدد این لوازم خانگی باشند. تیم تک لند به منظور رفع نیازهای مشتریان خود، سرویس نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی توسط بهترین و مجرب ترین کارشناسان تعمیر را به مشتریان خود و تمام افرادی که در شهر تهران و حومه آن ساکن هستند، ارائه می‌دهد.

انتخاب تک لند برای تعمیرات لوازم خانگی
تیم تک لند با داشتن تجربه و مهارت به‌روز و تحت نظارت سازمان اصناف ایران و اتحادیه خدمات لوازم خانگی در حوزه نصب و تعمیرات انواع لوازم خانگی در تهران و مناطق حومه فعالیت دارد. تیم تک لند سرویس قادر به تعمیر و نصب انواع ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، کولر گازی، جاروبرقی، فر و مایکروویو واجاق گاز می‌باشد و خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی را توسط کارشناسان متبحر، مناسب‌ترین قیمت، سرعت بالا و بدون نیاز به انتقال لوازم خانگی، در محل انجام می‌دهند.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی در تهران توسط تیم تک لند
ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی می‌باشد که حجم کاری بسیار سنگینی نسبت به سایر لوازم خانگی موجود در خانه دارد و در صورت وجود هرگونه مشکل و ایرادی در آن باعث می‌شود تا حجم کارهای موجود در خانه افزایش یابد. ماشین لباسشویی از جمله لوازم خانگی می‌باشد که نقل و انتقال آن برای انجام تعمیرات لازمه، بسیار سخت بوده و باید در محل مورد نظر تعمیر شده و نصب شود. علاوه بر آن، تعمیر ماشین لباسشویی باید توسط متخصصین و کارشناسان متبحر انجام گیرد؛ چراکه در صورت انجام تعمیر توسط یک فرد غیرمتخصص، امکان خرابی بیشتر لباسشویی وجود دارد. از جمله ایرادات و خرابی‌هایی که در ماشین‌های لباسشویی اتفاق می‌افتد و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد، عبارت‌اند از:

صدای زیاد لباسشویی
لرزش لباسشویی هنگام استفاده از آن
شستشوی ناقص
اتصالی برقی در بدنه لباسشویی
روشن نشدن ماشین لباسشویی
کد خطا و ارور
بوی بد داخل ماشین لباسشویی
نچرخیدن دیگ شستشو
توقف ماشین لباسشویی حین شستشو
سوختن موتور ماشین لباسشویی
چروک شدن بیش از حد لباس‌ها
نچرخیدن پمپ تخلیه
نشتی آب هنگام آبگیری
امروزه بسیاری از برندها ماشین لباسشویی تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنند. تیم تک لند با بهره‌گیری از تعمیرکاران و متخصصین متبحر در هر یک از برندهای موجود در بازار، تعمیرات انواع ماشین لباسشویی‌های درب جلو، دوقلو و ماشین لباسشویی‌های درب بالا را در انواع مختلف برندها انجام می‌دهد. ماشین لباسشویی‌های برند سامسونگ، ال جی، بکو، بوش، حایر، اسنوا، دوو، پاکشوما و هیتاچی از جمله برندهای معروف و رایج ماشین لباسشویی است که تعمیرات آنها توسط تیم تک لند قابل انجام می‌باشد. 

تک لند سرویس با ارائه مشاوره رایگان تلفنی و با بهره‌گیری از تعمیرکاران و کارشناسان تعمیر مجرب و کارآزموده، خدمات تعمیر و نصب انواع مختلف ماشین لباسشویی را در کم‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌دهند. چنانچه ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد و برای تعمیر آن نیاز به تعویض یکی از قطعات آن باشد، تیم تک لند قطعه معیوب ماشین لباسشویی شما را با بهترین و مرغوب‌ترین قطعات تعویض کرده و در نهایت ضمانت نامه برای تعمیرات انجام شده در اختیار شما قرار می‌گیرد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در تک لند
هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بسته به نوع ماشین لباسشویی و میزان خرابی آن تعیین می‌شود. در واقع تعمیرکار مورد نظر پس از رفتن به محل و بررسی ماشین لباسشویی، میزان خرابی دستگاه را تشخیص داده و بر اساس آن قیمت و هزینه تعمیر را اعلام می‌کند. البته لازم به ذکر است، چنانچه خرابی ماشین لباسشویی مربوط به خرابی یکی از قطعات ماشین لباسشویی باشد که نیاز به تعویض داشته باشد، هزینه تعمیر مقداری بیشتر خواهد بود؛ چراکه تعویض قطعه مورد نظر و پیدا کردن اصل و اورجینال این قطعه زمان‌بر و هزینه‌برتر از تعمیر معمولی خواهد بود. تیم تک لند با سرویس با مناسب‌ترین قیمت‌های تعیین شده توسط سازمان‌های نظارتی و اتحادیه به تعمیر لباسشویی در تهران و حومه آن می‌پردازد.

تعمیر انواع یخچال در تهران توسط تیم تک لند    
یخچال یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین لوازم خانگی موجود در آشپزخانه می‌باشد که اختلال و خرابی آن باعث اختلال در برنامه زندگی و برنامه غذایی افراد داخل خانه می‌شود. یخچال، محل نگهداری انواع مختلف مواد غذایی می‌باشد که در صورت خراب شدن و ایجاد اختلالی در یخچال، تمام مواد غذایی داخل آن نیز فاسد شده و غیر قابل مصرف می‌شوند. بنابراین در صورت وجود هرگونه خرابی در یخچال باید به سرعت رسیدگی شود و مورد تعمیر قرار گیرد. از جمله خرابی‌هایی که در مورد یخچال ممکن است به‌ وجود آید، عبارت است از:

قطع شدن برق یخچال
خاموش شدن و خرابی ترموستات یخچال
روشن ماندن لامپ یخچال
خرابی واشر درب یخچال
گرم شدن محیط داخلی یخچال
اتلاف انرژی و فعالیت بیش از اندازه موتور یخچال
تثبیت نشدن دمای یخچال و تغییر آن به طور مداوم
صدا دادن یخچال در برخی اوقات
برای اعزام کارشناس و ارتباط با تیم تک لند جهت تعمیر یخچال ردر تهران ازلینک زیر استفاده فرمایید:

https://techlandservice.com/tehran-refrigerator-repair/

از آنجایی که یخچال فریزر از جمله لوازم خانگی است که اندازه بزرگی دارد و برای انجام تعمیرات مورد نیاز یخچال نمی‌توان آن را به مکانی دیگر انتقال داد، بنابراین استفاده از خدمات تعمیرات در محل برای یخچال بسیار حائز اهمیت می‌باشد. همانند سایر لوازم خانگی مورد استفاده، یخچال و فریزرهای مختلفی از برندهای مختلف در بازار امروزی وجود دارد. چنانچه هر یک ازیخچال فریزرهای موجود با برندهای مختلف دچار اختلال و ایراداتی شد و نیاز به تعمیرات داشت، باید توسط کارشناسان تعمیر مجرب و کارآزموده تعمیر شوند؛ زیرا در صورت تعمیر توسط افراد غیر متخصص ممکن است خرابی‌های موجود تعمیر نشده و حتی خرابی‌های بیشتری به بار آورد. از جمله برندهای معروف و رایج یخچال فریزر موجود در بازار می‌توان موارد زیر را نام برد:

یخچال فریزر سامسونگ
یخچال فریز ال جی
یخچال فریز اسنوا
یخچال فریز الکترو استیل
یخچال فریز بکو
یخچال فریز امرسان
یخچال فریز کنوود
یخچال فریز AEG
یخچال فریز بوش
یخچال فریز دوو
یخچال فریز زیمنس
یخچال فریز دیپوینت
تک لند سرویس با قابلیت تعمیر انواع یخچال‌های ایرانی و خارجی و دسترسی به کارشناسان تعمیر مجرب و حرفه‌ای در محل و مکان مورد نظر شما، اقدام به نصب و تعمیر یخچال شما می‌کند. همچنین شما با استفاده از خدمات تعمیر و نصب تک لند سرویس می‌توانید اطمینان حاصل کنید که یخچال شما با بهترین و مرغوب‌ترین کالاها و قطعات تعمیر و در صورت نیاز با بهترین و اصل‌ترین قطعات تعویض شده است. یکی دیگر از مزایای تعمیر یخچال به دست تعمیرکاران ماهر تک لند سرویس این است که تحت نظر اتحادیه تعمیرات یخچال فریزر انجام می‌شود و در پایان کار نیز ضمانت نامه معتبر توسط تعمیرکار به شما داده می‌شود.

مهم‌ترین خرابی و مشکل به وجود آمده در یخچال‌ها به دلیل خرابی واشر لاستیکی درب یخچال اتفاق می‌افتد. در واقع با خرابی واشر لاستیکی یخچال، دمای داخل یخچال سرمای خود را به بیرون پس داده و این اتفاق باعث افزایش مصرف انرژی، افزایش کار موتور و در نتیجه خرابی سایر اجزای یخچال مانند اوپراتور و کمپرسور خواهد شد. بنابراین در خرابی یخچال اولین نکته‌ای که تعمیرکاران یخچال آن را بررسی می‌کنند، واشر پلاستیکی درب یخچال می‌باشد.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر در تک لند
هزینه تعمیرات یخچال بسته به نوع و میزان خرابی آن تعیین می‌شود. در این مورد نیز تعمیرکار پس از رفتن به محل یخچال و بررسی خرابی و مشکل ایجاد شده در یخچال، علت خرابی آن را تشخیص می‌دهد و بر اساس آن قیمت مورد نظر را عنوان می‌کند. درمورد تعمیرات انواع یخچال نیز ذکر این نکته مهم است که اگر برای تعمیر و رفع خرابی یخچال نیاز باشد تا قطعه‌ای از یخچال تعویض شود، هزینه مورد نظر مقداری بیشتر خواهد بود. تیم تک لند سرویس، با مناسب‌ترین قیمت‌های تعیین شده توسط سازمان‌های نظارتی و اتحادیه، به تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در تهران و حومه آن می‌پردازد.

منبع: فردا نیوز:: برچسب‌ها: معتبرترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ,
:: بازدید از این مطلب : 20
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 آبان 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

از شرکتهایی که در چندسال اخیر توانسته طرفداران زیادی به خود جذب کند شرکت شیائومی است ، گوشی های این شرکت در ایران به خصوص در زمینه بازی طرفداران زیادی دارد ، با ما همراه باشید تا این شرکت را بررسی تخصصی کنیم

شرکت شیائومی

شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است و مقر آن در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. شیائومی از ابتدای انتشار اولین گوشی‌های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱، Xiaomi سهم بزرگی از بازار را در چین به دست آورد و آن را به طیف وسیع تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لی جون، بیست و سومین مرد ثروتمند چین بر طبق اعلام مجله فوربس است. این شرکت تاکنون بیش از ۳۰۰۰ کارمند، به‌طور عمده در چین، هند، سنگاپور، استخدام کرده و در حال گسترش به کشورهای دیگر مانند روسیه و اندونزی است. بهترین پک ها و رام های این گوشی ها را چین و هند دارا هستند

برند شیائومی در تولید گوشی های هوشمند با ارائه امکانات زیاد و قیمت مناسب توانسته در سال های اخیر مشتریان زیادی جذب خود کند. از محصولات موفق این شرکت می توان به redmi note 7 که در ژانویه سال 2019معرفی شدکه ازآن به عنوان پرفروش ترین گوشی سال 2019 یاد می شود.

این شرکت در اکتبر ۲۰۱۴ اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اختصاصی اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید در گوشی‌های شیائومی نمود که توانست فقط ظرف چند ماه رقم دانلود بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد. اپلیکیشن استور شیائومی که در حال حاضر تنها به کاربران چینی خدمات می‌دهد هم‌اکنون در هر روز به‌طور متوسط ۵۰ میلیون دانلود اپلیکیشن از آن صورت می‌پذیرد و آمارها نشان می‌دهد که در استور یاد شده تنها بیش از ۳۰۰۰ اپلیکیشن به صورت ویژه برای تبلت Mi Pad این کمپانی توسعه داده شده‌اند. در نوامبر ۲۰۱۴ شیائومی برای ۱۰ میلیاردمین دانلودی که از فروشگاه پیش تر اشاره شده صورت گرفت جشن ویژه‌ای را بر پا نمود. طبق آمار استخراج شده از زمان راه‌اندازی این فروشگاه توسعه دهندگان فعال در آن توانسته‌اند درآمدی۲میلیارد دلاری را به دست آورند.

شرکت شیائومی به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح گوشی هوشمند شناخته شد و در ابتدا با رشد سر سام‌آور خود بازار کشور مادرش یعنی چین را به کنترل محصولات خود درآورد و با گسترش در بازارهای کشورهایی مثل هند و مالزی پیشرفتش چند برابر شد. قبلاً تمرکز اصلی شیائومی بر ساخت گوشی‌های هوشمند با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا بود ولی خلاقیت شیائومی انتها نداشت و وارد سایر بازارهای کالای الکترونیک و گجت هوشمند شد، محصولاتی مثل پاور بانک شیائومی، تصفیه هوا شیائومی، ترازو شیائومی، تلویزیون شیائومی، انواع هدفون، هدست و هندزفری شیائومی، اسپیکر شیائومی، دوربین شیائومی، دستبند سلامتی شیائومی، لپ تاپ شیائومی، تبلت شیائومی و … همگی طیف کالایی شیائومی را شامل شدند. این کالاها محصول شرکتی است که در سال ۲۰۱۰ به عنوان یک استارت آپ کوچک که ابتدا هدفش طراحی گوشی هوشمند بسیار ارزان قیمت و فروش آن از طریق اینترنت بود وارد بازار شده‌اند و با اینکه بسیار دیر وارد بازار شد ولی در عمل نشان داد در چرخه رقابت حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. نخستین گوشی شیائومی تقریباً هم‌زمان با آیفون ۴s وارد بازار شد و به طرز عجیبی فروش موفقی داشت و نشان داد همیشه اولین بودن شرط موفقیت نیست و برای موفق شدن دلایل دیگری لازم است. شیائومی دلیل موفقیت بزرگ شیائومی را در استراتژی هوشمندانه آن می‌توان دید، شیائومی فقط و فقط به اینترنت تکیه کرد و برای تبلیغات و برندسازی خود از بستر شبکه‌های اجتماعی استفاده کرد، مورد بعد پشتیبانی قوی و سریع شیائومی بود که با برنامه‌ریزی و پلن تجاری به روز سبب شد شیائومی بسیار سریع و دقیق در میان قشر جوان کشور چین پذیرفته شود و خریداری گردد. کیفیت محصولات شیائومی نیز به قدری بالا است که آن را اپل چین یا اپل ۲ می‌شناسند. استراتژی بلند مدت شیائومی باعث شد در طی چند سال شیائومی در میان شرکت‌های برتر جهان دیده شود و طی آماری سهم شیائومی از بازار گوشی‌های هوشمند جهان در حدود ۵٫۸ درصد است و این عدد نشان دهنده این است که شیائومی در رتبه ۵ جهان قرار دارد، رتبه پنجم برای شرکتی که در طی پنج سال به آن رسیده‌است بسیار شگفت‌انگیز و جالب است. در حال حاضر شیائومی حرف اول را در بازار گوشی‌های هوشمند چین می‌زند و خود را از برندهای با سابقه و سرسختی مثل هواوی و لنوو بالاتر کشیده‌است. شیائومی همچنان در تلاش خواهد بود چرا کی در پی کمال است …

تعمیرات گوشی شیائومی

پس از خرید گوشی های شیائومی ممکن است با گذر زمان گوشی شما دچار مشکل شود ، تعمیرات گوشی شیائومی کار هرکسی نیست و افراد عادی نمیتوانند آن را انجام دهند و حتما باید توسط یک متخصصی شیائومی که بر این کار مهارت دارد انجام شود ، تعمییرات گوشی شیائومی خود را به ما بسپارید:: برچسب‌ها: شرکت شیائومی ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 18 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

بیشتر افرادی که در زمینه ی دیجیتال و فناوری اطلاعاتی دارند شرکت اچ پی را به خاطر تولید کامپیوتر های شخصی و پرینتر های با کیفیت می شناسند.

 
شناختی که از این شرکت و دیگر برند های معتبر دنیا به دست می آید می توان در انتخاب محصولات هنگام خرید توسط مشتریان بسیار مهم باشد.
 
با ما همراه باشید تا شرکت اچ پی و محصولات مختلف آن از جمله پرینتر ها را بیشتر مورد ارزیابی قرار دهیم.
 
شرکت اچ پی
شرکت هیولت پاکارد که از اسم دو موسس آن گرفته شده است در دهه ی ۱۹۳۰ میلادی پایه گذاری شد.
 
این افراد برای تاسیس شرکت اچ پی از سرمایه ی اولیه ی ۵۳۸ استفاده کردند.
 
این در حالی است که رشد شرکت باعث شد تا سرمایه ی آن ها بعد از هفتاد سال به چیزی نزدیک به ۹۰ میلیارد دلار برسد.
 
اچ پی یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در سراسر دنیا می باشد.
 
کیفیت محصولات در کنار خدمات پس از فروش بی نظیری که توسط شرکت اچ پی ارائه شد باعث شد تا در کمترین زمان ممکن این برند توسعه یابد.
 
اکنون شرکت اچ پی در بیش از ۱۶۰ کشور جهان فعالیت می کند و البته تقریباً تمامی مردم جهانی که به نوعی با دستگاه های دیجیتال سر و کار دارند این برند را به خوبی می شناسند.
 
تولیدات اچ پی
اولین تولیدات شرکت اچ پی یک نوسانگر صوتی بود که توانست در آن زمان تمامی رقبا را از نظر کیفیت کنار بزند.
 
همین امر باعث شد تا موسسان این شرکت با رغبت خاصی که در جهت کشف و ارتقاء امکانات لوازم مختلف داشتند، محصولات جدیدی را تولید و روانه بازار کنند.
 
از جمله مهم ترین ویژگی های محصولات شرکت اچ پی می توان به دوام و پایداری و استفاده از به روز ترین امکانات و تجهیزات روز دنیا اشاره نمود.
در بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ شرکت اچ پی بزرگترین تولید کننده رایانه های شخصی بود.
 
علاوه بر این اچ پی را امروزه به خاطر تولید لوازم دیجیتالی مختلفی از جمله انواع لپ تاپ ها، سرور ها، انواع پرینتر های جوهر افشان و لیزری، نرم افزار های مدیریت شبکه و … در سطح بازار های جهانی شناخته می شود.
 
شرکت اچ پی سعی کرده است تا تمامی این خدمات و محصولات خود را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد تا به این واسطه بتواند به یکی از اهداف عالی خود یعنی بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان برسد.
 
بررسی ویژگی پرینتر های شرکت اچ پی
یکی از محبوب ترین محصولات شرکت اچ پی که به راحتی توانسته است جای خود را در میان مشتریان باز کند، انواع چاپگر های این شرکت می باشد.
 
اچ پی در سال ۱۹۸۴ پرینتر های لیزری و جوهر افشان را برای سیستم های رومیزی تولید و روانه ی بازار نمود.
 
کسی در ابتدا تصور نمی کرد که بعد از مدت کوتاهی اچ پی بتواند سهم بزرگی از از بازار انواع پرینتر ها را به خود اختصاص دهد.
 
پرینتر های شرکت اچ پی علاوه بر قیمت بسیار مناسب، کیفیت و کارایی بالایی نیز دارند.
 
ویژگی های مختلف مدل هایی که توسط شرکت به بازار ارائه شده است می توان هر مشتری را برای خرید این پرینتر ها ترغیب نماید.
 
امروزه پرینتر های اچ پی در مدل های مختلف از نوع لیزری، جوهر افشان و چندکاره در بازار موجود می باشند.
 
پرینتر های جوهر افشان از جوهر در کارتریج ها و پرینتر های لیزری از تونر برای چاپ تصاویر، اسناد و متون با کیفیت بالا استفاده می کنند.
پشتیبانی و خدمات پرینتر های اچ پی
با توجه به اهمیت استفاده از انواع پرینتر های شرکت اچی پی در سازمان ها و ادارات مختلف، پشتیبانی و خدمات مختلف آن ها نیز می تواند از درجه اهمیت بالایی برخوردار باشد.
 
به همین دلیل شرکت اچ پی سعی کرده است با بهترین خدمات در این زمینه به محبوبیت پرینتر های خود اضافه کند.
 
در سال های ابتدایی تحریم های آمریکا بر علیه کشورمان، این برند سعی داشت با روش های مختلف بازار ایران را حفظ نماید و حتی در چند مرحله محصولات مختلفی را وارد کشور نمود.
 
اما در سال های اخیر این کار فقط توسط کشور های واسطه انجام می گیرد.
 
به همین دلیل ما در مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش پرینتر های اچ پی سعی کرده ایم تا با ارائه ی بهترین و مناسب ترین خدمات، تمامی دغدغه های مشتریان در استفاده از این محصولات را از بین ببریم.
 
زمانی که هر کدام از پرینتر های اچی پی در محل شما دچار نقص فنی و یا ساختاری شد می توانید آن را به تیم فنی و تعمیرکاران مجرب و دوره دیده ی ما بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده برطرف شود.
 
علاوه بر این زمانی که قصد تعویض کارتریج پرینتر های اچ پی را دارید می توانید از کارتریج های اصلی که در این مرکز وجود استفاده نمایید.
 
متاسفانه برخی از افراد سودجو کارتریج های فرعی را به اسم اورجینال به مشتریان می فروشند  که این امر علاوه بر تحمیل هزینه ها باعث کاهش کارایی دستگاه نیز می شود.
 
برای تعمیر لپ تاپ اچ پی به لینک مراجعه کنید.


:: برچسب‌ها: همه چیز درباره شرکت اچ پی ,
:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 17 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

رایان پشتیبان با ارائه خدمات شبکه و کامپیوتر به بهترین شکل ممکن امنیت شبکه کامپیوتری شما را تضمین می‌کند تا با خیالی آسوده به کسب‌وکار خود بپردازید. پشتیبانی شبکه خود را به رایان پشتیبان بسپارید و دیگر نگران مشکلاتی که در شبکه رخ می‌دهد و در کار شما وقفه ایجاد می‌کند؛ نباشید.

شبکه کامپیوتری که به‌اختصار آن را شبکه می‌نامیم، مجموعه‌ای متشکل از سخت‌افزارهاست که به‌منظور اشتراک‌گذاری دیتا به شکل قابل‌فهم، به هم متصل‌اند. در حال حاضر، شبکه جز جدایی‌ناپذیر کسب‌وکارها شده است و ممکن است در هر شرایطی دچار اختلال شود که امری مسلم و طبیعی است. برای اینکه ایرادات شبکه، وقفه‌ای در فرایند کاری شما ایجاد نکند و آسیبی به کسب‌وکار شما نزند، شما به یک تیم متخصص جهت پشتیبانی از شبکه نیاز دارید که به‌سرعت مشکلات سیستمی شما را حل کنند و از عملکرد صحیح شبکه به شما اطمینان خاطر دهد. ولی کدام تیم پشتیبانی از شبکه، می‌تواند به‌سرعت و به شکل تخصصی این کار را انجام دهد؟ خدمات شبکه و خدمات کامپیوتر رایان پشتیبان یکی از گزینه‌های مناسب روبروی شماست. برای رسیدن به پاسخ این پرسش که چرا رایان پشتیبان بهترین است، تا انتها مطالب را دنبال کنید.

ضرورت همکاری با یک تیم پشتیبان شبکه

امروزه به دلیل لزوم نگهداری و سازماندهی دیتا در بستر شبکه فناوری اطلاعات، مدیران ملزم به هم‌راستایی با این جریان شده‌اند. در خصوص مدیریت شبکه سازمان‌ها و شرکت‌ها نیاز به افراد متخصص برای تامین امنیت شبکه و جلوگیری از بروز اختلال امری ضروری است. خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان باتوجه‌به دانش و تخصصی که در زمینه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارد این امکان را به شما می‌دهد که هزینه‌های مربوط به سیستم‌ها و شبکه را در هر ماه پیش‌بینی کنید و هزینه‌های روزانه مربوط به حل مشکلات شبکه کاهش می‌یابد، همچنین اختلالات پیش‌آمده را در کمترین زمان ممکن حل می‌کند و با بررسی‌ها و نظارت مکرری که بر شبکه شما انجام می‌دهد از بروز مشکلات فنی جلوگیری کرده و در نتیجه به شما کمک می‌کند که در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. دلایل ضرورت همکاری با تیم پشتیبان شبکه در شرکت‌ها به شرح زیر است؛

امنیت شبکه با خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان

با گسترش فناوری اطلاعات، ویروس‌ها و بدافزارها هم گسترش‌یافته‌اند. برای امنیت شبکه باید سه کنترل مختلف را در نظر گرفت؛

1- امنیت فنی: امنیت داده‌ها در برابر پرسنل غیرمجاز را شامل می‌شود که اجازه دسترسی پرسنل را به اطلاعات شرکت را ندهد.

2- امنیت اداری: امنیت داده‌ها در برابر رفتار کاربران را تامین می‌کند که از اطلاعات مربوط به شرکت محافظت کند.

3- امنیت فیزیکی: کنترل پرسنل غیرمجاز در برابر تجهیزات را شامل می‌شود که اجازه دسترسی به تجهیزات را نداشته باشند.

در سراسر سازمان لایه‌هایی وجود دارد و حملات ممکن است در هر لایه‌ای رخ دهد. برای حفظ امنیت شبکه باید دسترسی شبکه کنترل شود یعنی سیاست‌های دسترسی صورت گیرد، از آنتی‌ویروس‌ها برای جلوگیری از حملات استفاده شود و حفاظت فایروال انجام گیرد به این طریق که قوانینی تعریف شود و ترافیک شبکه را کنترل کند. رایان پشتیبان برای برقراری امنیت در شبکه به کمک افراد متخصص مشکلات را به طور اصولی حل می‌کند، امنیت شبکه را تضمین می‌نماید و از اطلاعات شرکت‌ها، سازمان‌ها و... مراقبت و نگهداری می‌کند.

راه‌اندازی سیستم‌ها

نصب و راه‌اندازی سیستم‌ها و آپدیت نرم‌افزارها از وظایف پشتیبان شبکه است. خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان این امکان را به شما می‌دهد که در راه‌اندازی سیستم‌های کارمندان جدید در وقت مهندسین شرکت صرفه‌جویی نمایید یعنی در صورت ورود کارمندان جدید، راه‌اندازی سیستم آنها را بر عهده می‌گیرند که این کار باعث آزادی وقت سرپرستان و مهندسین که مسئول راه‌اندازی نیروهای جدید هستند، می‌شود. رایان پشتیبان مسئولیت راه‌اندازی سیستم تمام کارمندان را بر عهده می‌گیرد و همچنین در صورت نیاز به تجهیزاتی مثل ماوس، مانیتور و... آنها را تامین می‌کند. برای فعالیت مستمر سیستم‌ها باید به طور دائم بررسی و به‌روز شوند که همه این خدمات را با سپردن به یک تیم مجرب می‌توانیم داشته باشیم.

خدمات پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی وظیفه اصلی یک تیم پشتیبانی است. نظارت با برنامه و هرچند وقت یکبار هزینه‌های تمام‌شده مربوط به شبکه شرکت را در ماه کاهش می‌دهد باتوجه‌به اینکه از بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات فنی جلوگیری می‌کند و در صورت نیاز به حل مشکلات دراسرع‌وقت پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. خدمات پشتیبانی در قسمت‌های شبکه اکتیو و پسیو، اینترنت و وب، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری صورت می‌گیرد و خدمات مختلفی را شامل می‌شود مثل ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف، بررسی زیرساخت‌ها برای اطمینان از عدم وجود نقص و مشکل، حل مشکلات فنی و... خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان در هر لحظه همراه شبکه است و با تنوع بالایی از خدمات پشتیبانی، از بروز آسیب‌های جدی و ایجاد وقفه در شبکه جلوگیری می‌کند و به بهبود عملکرد شبکه کمک می‌کند.  

حل مشکلات فنی

 

عیب‌یابی و حل مشکلات فنی به‌صورت تخصصی در شبکه یکی دیگر از ضرورت‌های وجود یک تیم پشتیبانی است. همچنین یک تیم پشتیبانی وظیفه راه‌اندازی و تغییر شبکه را در صورت نیاز دارد. باتوجه ‌به اینکه تعداد زیادی از کارمندان از یک شبکه به‌صورت مشترک استفاده می‌کنند در نتیجه امکان بروز مشکلات فنی در هر لحظه وجود دارد پس از پشتیبانی تیم متخصص رایان پشتیبان بهره بگیرید تا بتوانید تمام انرژی خود را بر تجارت و پیشرفت شرکت متمرکز کنید. وقتی ‌که شرکت به دلایلی تصمیم به تغییر شبکه بگیرد، تیم پشتیبان بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه را پیشنهاد می‌کند که به‌آسانی عملی شود.

آموزش شبکه با رایان پشتیبان

گسترش فناوری اطلاعات باعث ایجاد فرصت‌های شغلی جدیدی در این عرصه شده است. برای ورود به بازار کار در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه نیاز به مدرک دانشگاهی در زمینه کامپیوتر دارید ولی اگر مدرک دانشگاهی شما در این حوزه نیست، نگران نباشید با شرکت در دوره‌های آموزش شبکه می‌توانید دانش مربوط به آن را کسب کنید.

معمولاً دوره‌های مربوط به آموزش شبکه بر اساس اطلاعات و مهارت‌هایی که تحت پوشش قرار می‌دهند سطح‌بندی می‌شوند؛ مبتدی، متوسط و متخصص سطوحی هستند که توسط شرکت‌های مختلف عرضه می‌شوند و برای شروع کار باید از سطح مبتدی شروع کنید. +Network، CCNA و MCSA از دوره‌هایی هستند که می توانید در آنها شرکت کنید. پس از اخذ مدرک در این دوره‌ها می‌توانید به‌عنوان ادمین شبکه وارد بازار کار شوید.

رایان پشتیبان با ارائه آموزش‌های لازم شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. با شرکت در دوره‌های آموزش شبکه رایان پشتیبان شما قادر می‌شوید به‌راحتی در این زمینه فعالیت و کسب درآمد کنید. رایان پشتیبان همه اطلاعات و مهارت‌هایی را که در این زمینه برای کسب تخصص به آنها نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

چرا خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان؟

در حال حاضر تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها و به‌طورکلی تمامی کسب‌وکارهایی که دارای شعب مختلف هستند و از طریق یک شبکه‌ی داخلی به شعب دیگر متصل‌اند، به پشتیبانی از شبکه نیاز دارند. باید در نظر داشت که برای پشتیبانی از شبکه تمامی این کسب‌وکارها یک تیم متخصص بهتر از یک کارمند IT عمل خواهد کرد. تیم پشتیبانی از شبکه، وظیفه‌ی مراقبت و نگه‌داری از دیتا و حل مشکلات سیستمی و سخت‌افزاری یک شبکه را بر عهده دارد که هر شرکتی به دنبال همکاری با یک تیم متخصص و مسئولیت‌پذیر است. حالا ویژگی‌های یک تیم پشتیبان ایده آل را بررسی می‌کنیم؛

رضایت مشتریان از خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان

مشتری‌مداری و رضایت کارفرما یکی از مشخصه‌های بارز هر تیم پشتیبانی خوب است. برای دانستن این نکته دررابطه ‌با هر تیمی می‌توانیم تاریخچه فعالیت و مشتری‌های آنها را بررسی کنیم. تیم رایان پشتیبان با بیش از 13 سال سابقه درخشان در این حوزه دارای مشتری‌های ثابت است که تاکنون هیچ شرکتی با این تیم قطع همکاری نکرده است. شرکت‌های طرف قرارداد رایان پشتیبان، این تیم را به دیگر شرکت‌ها معرفی می‌کنند. رایان پشتیبان با چندین مرکز آموزشی، شرکت و کارخانه معتبر مانند رهام گاز، روغن‌نباتی شیراز، مؤسسه خانه عمران و... در سطح کشور همکاری می‌کند که همه مشتری‌ها رضایت خود را اعلام کرده‌اند.

ارائه‌ی انواع خدمات پشتیبانی

بررسی خدماتی که تیم‌های پشتیبانی مختلف ارائه می‌دهند یکی از راه‌های تشخیص تیم پشتیبان خوب است. خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان به دو دسته خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تقسیم می‌شوند. این تیم مراقبت و نگه‌داری از کلیه تجهیزات سخت‌افزاری در زمینه IT همچون تجهیزات زیرساخت، سرور، سوئیچ، تجهیزات کامپیوتری و اداری، دوربین‌های مداربسته، سیستم‌های برق اضطراری و... را بر عهده می‌گیرد و همچنین خدمات دیگری از جمله؛ ارائه مشاوره آنلاین در زمینه خرید تجهیزات کامپیوتری و زیرساخت‌ها، بازدیدهای دوره‌ای به‌منظور پیشگیری از خرابی سیستم‌ها، عیب‌یابی در تجهیزات و سیستم‌ها و حل مشکلات ایجاد شده، مانیتورینگ تجهیزات به‌صورت آنلاین و لحظه‌ای، جلوگیری از قطع شدن شبکه، سرویس‌دهی در زمینه حل مشکلات زیرساخت‌ها و... در خصوص خدمات نرم‌افزاری این تیم پشتیبانی می‌توان به؛ بررسی منظم و دقیق نرم‌افزارها، بک‌آپ‌گیری منظم از اطلاعات و دیتا، مراقبت و نگهداری از دیتا و تامین امنیت شبکه، نصب نرم‌افزارهای شبکه، نصب، راه‌اندازی و آپدیت ویندوز سرور و... اشاره کرد.

در حالت کلی تیم رایان پشتیبان سعی در ارائه خدمات با بالاترین سرعت و کیفیت ممکن، نگهداری شبکه در سطح استاندارد و جلوگیری از بروز مشکلات مختلف در شبکه را با مناسب‌ترین تعرفه دارد. این تیم با نگهداری اطلاعات و دیتا و تامین امنیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در شبکه، باعث ایجاد حس اطمینان خاطر برای شرکت‌ها می‌شود.

در آخر

شرکت‌ها و سازمان‌ها به دلیل افزایش کیفیت کار، داشتن آرامش و اطمینان خاطر، عدم وقفه در راستای پیشرفت، صرفه‌جویی در وقت و هزینه، محافظت از اطلاعات و داده‌های شرکت و همه دلایلی که در بالا ذکر شد، نیازمند یک تیم پشتیبان شبکه هستند تا با بررسی‌های روزانه و لحظه‌ای امنیت شبکه را تامین کند و در راستای پیشرفت شرکت گامی موثر بردارد. رایان پشتیبان اینجاست تا به تمام نیازهای شما در پشتیبانی از شبکه پاسخ دهد و در هرکجا که نیاز باشد همراه شما و در کنار شما حرکت کند. رایان پشتیبان تمام مشخصه‌های یک تیم حرفه‌ای در پشتیبانی از شبکه را دارد، بنابراین برای موفقیت بیشتر در حوزه فعالیت خود بهتر است که خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان را داشته باشیم و با خیال راحت و آسوده از خدمات این تیم متخصص بهره ببریم.:: برچسب‌ها: خدمات شبکه و کامپیوتر با رایان پشتیبان ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 1 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

در مورد کود دهی درختان میوه به دنبال یک عدد کود خاص نباشید و فکر نکنید با استفاده از کود های دامی می توانید گلدهی و باردهی درختان خود را به حداکثر برسانید.

اکین نهال برای شما یک پیشنهاد مفید و کاربردی دارد.

اگر سه الی چهار سال برنامه غذایی مرتب و علمی داشته باشید که مستلزم زمان و هزینه است می توانید ضمن بالاترین میزان برداشت منطقه خود با کیفیت ترین میوه های آن سال را داشته باشید که هم از نظر بازار پسندی و هم از نظر طعم و اندازه بالاترین کیفیت را دارا باشند.

دقیقآ راهکاری که کشاورزان نمونه هر استان آن را انجام می دهند.

درختان بر خلاف دیگر گیاهان بخصوص صیفی جات نمی توانند سریعآ به یک عنصر خاص واکنش سریع نشان دهند و نیازمند زمان بیشتری هستند.

تنها راهکاری که باعث افزایش عملکرد و باردهی بیشتر یک درخت طی همان سال می شود استفاده از اسید هیومیک شوک مایع است.

که فقط همان سال می تواند حداقل افزایش عملکرد درختان میوه را 30 الی 40 درصد افزایش دهد.

این تنها کودی است که به دلیل فرمول خاص آن فوری جواب می هد.

ولی همانطور که گفته شد برای رساندن درختان به حداکثر باردهی خود نیاز به برنامه غذایی ممتد ، منظم و علمی داریم که در این راستا کارشناسان اکین نهال می توانند شما را از این نظر به بهترین نحو پشتیبانی کنند

تغذیه نهال:

بدون شک نهال ها مانند دیگر موجودات زنده برای رشد مطلوب نیازمند مواد ویژه و ضروری هستند و تا وقتی آن ها را در کنار دیگر عوامل دریافت نکنند، در همان اندازه خریداری شده باقی می مانند و رشد قابل توجهی نخواهند کرد حتی در موارد شدید کمبود نهال خشک می گردد؛ پس اگر در چیدن میوه های خود از درخت آینده تان مصمم هستید بایستی به برنامه تغذیه و نیازهای آن اهمیت بدهید و ما را در کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله یاری نمایید

کود فسفر : بهترین کود برای رشد سریع درختان میوه

بهترین کود برای رشد سریع درخت : فسفر موجب ازیاد اندازه و کیفیت در میوه می گردد. و با استفاده درست و متعادل فسفر بر طول دوره انبار داری میوه افزوده می شود. ‏در کشور ایران در استفاده از کودهای فسفر اسراف شده که نیاز درختان بارور به فسفر بیست الی پنجاه کلیو گرم‎‎ ‎در هر ‏هکتار است. کودهای فسفاته قابلیت حرکت پایینی در زمین دارند و برای مصرف این کود باید حتما در عمق پهل الی پنجاه سانتی متری و در کنار ریشه قرار داده شوند. مواد کودی فسفر شامل دی فسفات آمونیوم چهل و شش درصد فسفر و بیست درصد ازت- ‏سوپر فسفات تریبل چهل و شش درصد فسفر و سوپرفسفات معمولی بیت درصد فسفر به شکل‏‎ P‎‏2‏O‏5‏‎ ‎است‏‎.‎

کود ازت:  بهترین کود برای رشد سریع درختان میوه

از استفاده بیش از حد نیتروژن در زمین باید بپرهیزید چون که باعث آثار منفی بر روی کیفیت میوه است. استفاده ‏سالانه کود ازت برای گیاهان بارور میوه سیب بر روی پایه دانه ای صد و بیست کیلو گرم در هر هکتار ازته خالص و برای گیاهان میوه هلو بسته ‏به نوع خاک صد و پنجاه الی دویست کیلو گرم در هر هکتار است. در سال نخست بعد از کاشت برای جلوگیری از صدمه به نهال های ‏نو جوانه زده کود خشک کم تری مصرف می گردد در صورت نیاز پانزده الی سی گرم ازته خالص در سال نخست به صورت خشک مصرف ‏گردد.

 نور به صورت دوره ای برای شبیه سازی روز و شب، خاموش و روشن می شود. اما اینجا لازم نیست که هر دوره ۲۴ ساعت طول بکشد! و آن را طبق ریتم رشد گیاه برای دستیابی به حداکثر تولید تظیم می کنند. آب هم به صورت قطره ای به گیاهان داده می شود و باقی مانده آن هم پس از خروج از مزرعه برای آبیاری دوباره بازیافت می شود.

منبع:

https://akinnahal.com/:: برچسب‌ها: نکات تخصصی در مورد باغ داری ,
:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

گلخانه‌ها یکی از راه‌حل‌های مدرن برای تولید موادغذایی مختلف در انواع شرایط آب‌و‌هوایی هستند. در واقع گلخانه‌ها فضای محدودی هستند که در آن قابلیت کنترل شرایط محیطی مناسب برای رشد انواع گیاهان و یا حتی موادغذایی وجود دارد. اگر شما هم علاقه‌مند به احداث گلخانه هستید، پس تا آخر همراه ما باشید.

انواع گلخانه‌ها

گلخانه‌ها با توجه به نوع کاربرد، نوع محصول تولیدی و نوع شکل ظاهری به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. مهم‌ترین انواع گلخانه‌ها عبارتند از:

 • گلخانه‌های طرح اسپانیایی
 • گلخانه‌های شیشه‌ای
 • گلخانه‌های تونلی
 • گلخانه‌های ایرانی

در ادامه به شرح کامل و توضیح ویژگی‌های هر کدام از موارد گفته شده خواهیم پرداخت.

گلخانه‌های طرح اسپانیایی

گلخانه‌ های اسپانیایی معمولا با استفاده از پروفیل‌های فولادی، پلاستیک‌های uv یا پلی کربنات ساخته می‌شود. این گلخانه‌ها به شکل کمانی هستند و به‌طور معمول 6 متر ارتفاع دارند. گلخانه‌های اسپانیایی با کمک نرم‌افزار‌های طراحی مهندسی و استانداردهای معتبر آمریکایی و اروپایی ساخته می‌شوند و به همین دلیل در برابر بادهای سنگین و برف و کولاک مقاوم هستند.

این نوع از گلخانه‌ها استحکام و دوام بیشتری نسبت به سایر انواع گلخانه‌ها دارند. استفاده از گلخانه اسپانیایی مزایایی دارد که در ادامه به برخی این مزایا اشاره خواهیم کرد:

 • در این نوع گلخانه امکان قرار دادن دریچه در سقف برای تهویه و کنترل بهتر دما و رطوبت وجود دارد.
 • امکان نصب تجهیزاتی مانند هیتر گلخانه، فن سیرکوله و یا سایر تجهیزات در این نوع از گلخانه‌ها به‌راحتی امکان‌پذیر است.
 • نسبت به سایر گلخانه‌ها هزینه کمتری برای راه‌اندازی لازم دارد.
 • با توجه به این که ارتفاع این نوع گلخانه‌ زیاد است، امکان کاشت انواع صیفی‌جات و یا گیاهانی که دارای ساقه بلند هستند، وجود دارد.
 • قیمت تمام شده بسیار مناسب‌تری نسبت به نمونه‌های وارداتی دارد.
 • به دلیل داشتن سقف کمانی شکل، در زمستان، برف روی آن باقی نمی‌ماند، و می‌توان گفت همیشه آفتاب‌گیر است.

گلخانه‌های شیشه‌ای

گلخانه‌ های شیشه‌ای نسبت به سایر گلخانه‌ها طول عمر و مقاومت بالاتری دارند و مطمئن‌تر هستند. برای ساخت این گلخانه‌ها از شیشه‌های مقاوم، نشکن و ضد اشعه ماورا بنفش استفاده می‌شود و به همین علت گلخانه‌های شیشه‌ای جزو گران‌ترین و پرهزینه‌ترین نوع گلخانه‌ها به حساب می‌آیند.

شیشه‌های این نوع گلخانه به‌صورت ساده، تک‌جداره و یا دوجداره و به انتخاب شما اجرا خواهد شد. معمولا گلخانه‌های شیشه‌ای دیوارهای بلندی دارند و سقف آن‌ها اکثرا به شکل مثلثی ساخته می‌شود؛ البته ممکن است سقف‌ها، به‌صورت مستطیلی و یا نیم‌دایره نیز ساخته شوند.

گلخانه‌های شیشه‌ای نیز ارتفاع بالایی دارند و از این جهت امکان نصب انواع تجهیزات گلخانه ‌ای در آن‌ها وجود دارد. همچنین در برابر بادهای شدید و برف‌های سنگین مقاومت بالایی دارند و به همین دلیل برای مناطق کوهستانی مناسب هستند. برخی ویژگی‌ها و مزایای گلخانه‌های شیشه‌ای عبارتند از:

 • طول عمر بالا
 • مقاومت در برابر برف و بادهای شدید
 • مناسب برای مناطق سردسیر و کم نور
 • دارا بودن قابلیت نصب انواع تجهیزات
 • دارا بودن قابلیت بالای عبور نور و حرارت

گلخانه‌های تونلی

گلخانه‌های تونلی ( جهت دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه ساخت گلخانه تونلی کلیک کنید. )  هم مانند گلخانه‌های اسپانیایی، سقف کمانی دارند اما استحکام و دوام آن‌ها نسبت به گلخانه‌های اسپانیایی کمتر است. ارتفاع این گلخانه‌ها معمولا 2 تا 4 متر و 

عرض آن 6 الی 10 متر است. طول گلخانه نیز با توجه به مساحت زمین مورد نظر شما می‌تواند کم یا زیاد شود.

همان‌طورکه گفته شد، این گلخانه‌ها ارتفاع و عرض کمی دارند و همین مسئله باعث می‌شود تا در فصول سرد، سریع‌تر گرم شوند و بنابراین انرژی کمتری مصرف می‌شود. هزینه ساخت این گلخانه‌ها کمتر از سایرانواع آن است؛ اما امکان کاشت گیاهان با ارتفاع بالا در آن وجود ندارد. معمولا از این نوع گلخانه برای کشت گل‌های آپارتمانی، گیاهان دارویی، زعفران، توت فرنگی و مواردی از این دست استفاده می‌کنند.

گلخانه‌های ایرانی

گلخانه‌های ایرانی شباهت بیشتری به گلخانه‌ های اسپانیایی دارند؛ اما در گلخانه‌ های ایرانی طراحی و ساخت سازه با دقت کمتری انجام می‌گیرد و میزان مقاومت آن در برابر برف و باد، کمتر از گلخانه اسپانیایی است. گلخانه‌ های ایرانی معمولا دارای عرض 8 و ارتفاع 6 متر است و امکان نصب انواع تجهیزات در آن وجود دارد.

این گلخانه‌ها به شکل تک اسپن و مولتی اسپن ساخته می‌شود. برای ساخت چارچوب گلخانه‌ های ایرانی از پروفیل‌های گالوانیزه، فولادی و یا میلگرد استفاده می‌شود.

انواع گلخانه‌ ها براساس نوع تولید

گلخانه‌ ها را براساس نوع محصول تولید به سه دسته زیر تقسیم می‌کنند:

 • گلخانه‌ های تولیدی سبزی و صیفی

در این نوع از گلخانه‌ ها انواع سبزی و صیفی مانند: خیار، گوجه فرنگی، فلفل، توت فرنگی، طالبی، بادمجان، انواع سبزیجات برگی و مواردی از این دست تولید می‌شود.

 • گلخانه‌ های تولیدی گل و گیاهان زینتی

در گلخانه‌ های تولید گیاهان زینتی به تولید انواع گل‌ها و گیاهان زینتی و آپارتمانی و نیز انواع گل‌های شاخه بریده مانند رز، داودی، گلایول و غیره می‌پردازند.

 • گلخانه‌ های تولید قارچ

سالن‌های گلخانه‌ ای تولید قارچ، به تولید قارچ‌های دکمه‌ای و صدفی می‌پردازند.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی گلخانه

برای راه اندازی یک گلخانه به تجهیزات خاصی نیاز خواهید داشت. در ادامه و به‌صورت خلاصه تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی گلخانه را توضیح خواهیم داد:

 • رطوبت ساز برای تامین رطوبت مورد نیاز
 • فن تهویه برای تهویه هوای گلخانه
 • هیتر آتش درون برای گرمایش خانه در فصول سرد
 • لوله‌های pvc برای سیستم آبرسانی قطره‌ای
 • تانکر آب
 • فن سیرکوله برای یکنواخت کردن دما و رطوبت

البته شما با توجه به نوع و کاربرد گلخانه خود ممکن است به موارد بیشتر و یا کمتری احتیاج پیدا کنید. برای این که بدانید چه نوع تجهیزاتی برای گلخانه شما مناسب است، می‌توانید با کارشناسان شرکت سپید الوند، در ارتباط باشید. 

برای احداث گلخانه چه کنیم ؟

ساخت و احداث گلخانه کاری تخصصی است، بنابراین شما برای احداث یک گلخانه به افراد حرفه‌ای نیاز دارید تا در این زمینه  شما را یاری کنند. تیم حرفه‌ای سپید الوند از سال 1386 وارد ساخت، راه اندازی و نصب تجهیزات گلخانه‌ ای شده است.

این تیم حرفه‌ای با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و مطابق استانداردهای جهانی و به کمک کارشناسان متخصص، مجرب و با تجربه در حال ارائه خدمات به تمام عزیزانی است که قصد احداث گلخانه و یا مجهز کردن گلخانه خود را دارند.

 چرا شرکت گلخانه ساز سپید الوند را انتخاب کنیم؟

انتخاب شدن شرکت ما توسط مشتریان، دلایلی دارند. کیفیت خوب، قیمت مناسب، تخصص افراد، تجربه بالا و بسیاری از موارد دیگر همگی می‌توانند دلایل موجهی برای انتخاب یک شرکت گلخانه‌سازی باشند. دلایل و ویژگی‌های زیر موجب می‌شود تا شما از انتخاب شرکت گلخانه ساز سپید الوند مطمئن شوید:

 • بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه ساخت و نصب گلخانه
 • بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و مطابق استانداردهای جهانی
 • در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصان ماهر، مجرب و با تجربه
 • تولید و ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و همگام با آخرین تکنولوژی جهانی
 • استفاده از دانش به روز
 • تلاش در جهت کسب رضایت مشتریان و ارائه هر چه بهتر خدمات به آن‌ها

می‌توانید از طریق سایت سپید الوند با کارشناسان و متخصصان این حوزه در ارتباط باشید.

www. sepidalvand.com:: برچسب‌ها: معرفی انواع گلخانه‌ها در صنعت گلخانه سازی ,
:: بازدید از این مطلب : 36
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

 

همین اول کار بهتون بگم که توقع نداشته باشید که جواب این سوال رو راحت و آماده بگیرید! اگر دنبال یه نسخه حاضر و آماده هستید، همین الان به سراغ مقاله‌های دیگه برید، البته اگر پیدا کردید! هر کسی که با این سوال مواجه میشه، می‌تونه جواب متفاوتی به اون بده. این که هدف شما از ورود به بازار ارزهای دیجیتال چیه و می‌خواید یه سرمایه‌گذاری بلند مدت توی این بازار انجام بدید یا روی قیمت‌های موج ‌سواری کنید، روی پاسخ دادن به این سوال تاثیرگذاره. یا این که اصلا منظورتون از زمان مناسب چیه؟ پس به جای این که دنبال جواب‌های سرراست و سهل‌الوصل باشید (که چنین جواب‌هایی اصلا وجود ندارن!)، بیایید یه خرده عمیق‌تر به ماجرا نگاه کنیم.

ارز دیجیتال فقط بیت کوین نیست!
همین اول تکلیف خودتون رو با ارزهای دیجیتال مشخص کنید! اگر فکر می‌کنید که همه ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین، پیشنهاد می‌کنیم که یه سری به سایت‌های www.coinmarketcap.com و www.coindesk.com مراجعه کنید و چند هزار ارز دیجیتال مختلف رو که توی بازار ارزهای دیجیتال معامله میشن، ببینید تا متوجه بشید که کل دنیای رمزارزها، بیت کوین و اتریوم نیست و بالا و پایین رفتن این رمزارزها به معنای بالا و پایین رفتن کل بازار ارزهای دیجیتال نیست!

حالا که دید بهتری نسبت به بازار ارزهای دیجیتال پیدا کردید (اگر از بزرگی بازار رمزارزها مطلع بودید که آفرین به شما!)، می‌تونیم به جواب سوالمون نزدیک‌تر بشیم. پس این حرف که وقتی بیت کوین یا اتریوم قیمت نزولی دارند، زمان مناسبی برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال نیست، حرف درستی نیست. پس به جای این که روی صحبت‌های غیرعلمی حساب باز کنید، سعی کنید بینش عمیق‌تری نسبت به رمزارزهای مختلف پیدا کنید.

سرمایه گذار یا تریدر بودن، مسئله این است!
همون‌طور که ابتدای مقاله هم به این موضوع اشاره کردم، برای جواب دادن به سوال اصلی مقاله باید هدف خودتون رو از ورود به بازار ارزهای دیجیتال مشخص کنید. این که به بازار رمزارزها برای سرمایه‌گذاری بلند مدت فکر می‌کنید یا می‌خواهید مثل سفته‌بازها یا موج‌سوارهای بازار، خرید و فروش‌های پشت سر هم انجام بدید.

اگر می‌خواهید سرمایه‌گذار ارز دیجیتال باشید، افق زمانی یا آینده سوددهی که برای خودتون در نظر گرفتید، اهمیت داره. این که بخواید 2 ماه بعد از خرید یک نوع ارز دیجیتال، به سود برسید یا یک سرمایه‌گذاری 2 ساله روی اون رمزارز داشته باشید، روی زمان ورودتون به بازار ارزهای دیجیتال تاثیرگذاره. اگر هم می‌خواهید ارزهای دیجیتال مختلف رو ترید کنید، مهارت شما برای این کار مهم هست. اگر مهارت بالایی برای نوسان‌گیری و ترید ارزهای دیجیتال مختلف دارید، هر موقع که وارد بازار بشید، می‌تونید گلیم خودتون رو از آب بیرون بکشید و سود به دست بیارید. البته مقدار این سود هم به شرایط بازار و رمزارزهای انتخابی‌تون بستگی داره.

تحلیلتو درست کن!
برای این که بعد از انتخاب استراتژی‌تون برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال، بتونید بهترین زمان رو برای ورود به بازار انتخاب کنید، باید تحلیل درستی از رمزارز مورد نظرتون داشته باشید. همون‌طور که احتمالا با تحلیل‌های مختلف ارزهای دیجیتال آشنایی دارید، می‌تونید از تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی یا ترکیبی از این دو تحلیل برای پیش‌بینی سرنوشت ارزهای دیجیتال استفاده کنید. این که کدوم نوع تحلیل رو انتخاب کنید هم به عامل‌های مختلفی بستگی داره که یکیش همون استراتژی سرمایه‌گذاری شما یا تصمیمتون برای تریدر یا سرمایه‌گذار بودن توی بازار ارزهای دیجیتال هست.

برای تحلیل تکنیکال باید زبون نمودارها رو بلد بشید!
روح تحلیل تکنیکال میگه که همه اطلاعات دارایی‌ها توی حرکت‌های قیمتی اون‌ها پنهون هست. یعنی نمودارهای قیمتی دارایی‌های مختلف می‌تونه حرکت‌های آینده قیمت اون دارایی‌ها رو برامون پیش‌بینی بکنه. تریدرهای مختلف ارزهای دیجیتال از این نوع تحلیل برای ترید ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. اونا با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال مثل اندیکاتورها و اسیلاتورها، زمان‌های ورودشون به بازار یا خروج از اون رو تعیین می‌کنن.

با تحلیل بنیادی توی عمق زندگی رمزارزها فرو برید!
تحلیل بنیادی یا فاندامنتال این قدر ساده به قیمت دارایی‌ها نگاه نمی‌کنه. توی تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال، ویژگی‌ها و پارامترهای مختلف رمزارزها بررسی میشه و ارزش واقعی ارزهای دیجیتال و نه قیمتی که ارز دیجیتال توی بازار با اون قیمت معامله میشه، محاسبه میشه. وقتی قیمت واقعی ارزهای دیجیتال رو محاسبه کنید، متوجه میشید که قیمت کنونی بازار اون رمزارز بیشتر از ارزش واقعی‌اش هست یا کمتر. با اطلاع از این موضوع مهم می‌تونید موقعیت‌های خرید و فروشتون رو مشخص کنید.

پارامترهای مختلفی توی تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال تاثیرگذار هست. پارامترهایی که شاید اصلا به فکرتون هم نرسه! تعداد معامله‌های رمزارزی، حجم معاملات، آدرس‌های فعال توی شبکه، توسعه شبکه بلاک چینی رمزارز و حتی نقشه راهی که توسعه‌دهنده‌های ارز دیجیتال تعریف کردن، بعضی از پارامترهایی هست که توی تحلیل بنیادی از اونا استفاده میشه.

بعضی وقت‌ها ترکیبی جواب میده!
بعضی موقع‌ها هم استفاده از ترکیب این دو نوع مختلف تحلیل ارزهای دیجیتال بهترین نتیجه رو میده. تحلیل ترکیبی تکنیکال و فاندامنتال همون‌طور که از اسمش پیداست، ویژگی‌های دو تا روش تحلیل رو داره. رفیق شدن با این موجود هیبریدی می‌تونه بعضی موقع‌ها کمکتون بکنه که سود خوبی رو از بازار ارزهای دیجیتال به جیب بزنید!

یه صرافی برای خودت انتخاب کن!
اگر به حرف ما گوش کنید، استراتژی سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال خودتون رو تعیین کنید و ابزارهای مناسب رو برای تحلیل رمزارزهای مورد نظرتون به کار بگیرید، تقریبا متوجه میشید که چه زمانی بهترین زمان برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال هست. اگر همه این کارها رو انجام دادین و این جسارت رو پیدا کردید که پا به میدون عمل بذارید و به عنوان یه ترید یا سرمایه‌گذار ارز دیجیتال خودی نشون بدید، باید یه صرافی رو برای مبادله و معامله رمزارزهای مورد نظرتون انتخاب کنید. یکی از انتخاب‌هاتون، می‌تونه صرافی پارسه باشه که من خودم باهاش کار می‌کنم و یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال هست که توی ونکور کانادا، دبی و مشهد شعبه داره.

حالا زمان قدم زدن توی دنیای پررمز و راز رمزارزها هست!
بعد از این که صرافی‌تون رو انتخاب کردید، می‌تونید از قدم زدن توی یه دنیای جدید و یه جورهایی سرزمین عجایب لذت ببرید. سرزمین عجایبی که اگه راه و رسم اون‌جا رو بلد باشید، می‌تونید به یکی از بچه پولدارهای اون سرزمین تبدیل بشید!

منبع: ویرگول:: برچسب‌ها: ورود به بازار ارز دیجیتال ,
:: بازدید از این مطلب : 57
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

در عصر نوین امروزی که در آن زندگی می‎کنیم، همه ما در خانه های خود در حال استفاده از محصولات مدرنیته و برقی هستیم که در زمینه های مختلف در وقت و انرژی ما صرفه جویی می‌کنند، ازجمله یخچال، ماشین لباس شویی، ظرف شویی و...

 

با توجه به شرایط اقتصادی نابسامانی که چند سال اخیر بر شرایط زندگی مردم حاکم شده، کاملا طبیعی است که شما ترجیح دهید تا به جای تعویض لوازم خانگی خود، از تکنسین ماهری کمک بگیرید و با هزینه مناسب دستگاه خود را تعمیر کنید.

 

در چنین وضعیتی بازار کار تعمیرکاران لوازم خانگی بسیار پر جوش شده است و افراد متخصص و غیر متخصص زیادی در این عرصه شروع به فعالیت کرده اند؛ در این بین قطعا احتمال خطا در انتخاب برای شما وجود دارد؛ به همین منظور امروز اینجا هستیم تا بهترین مرکز تعمیرات را به شما معرفی کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

 

معرفی برند لوازم خانگی بکو

کشور ترکیه در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی در زمینه تولیدات لوازم خانگی داشته و شرکت های زیادی در این کشور در حال فعالیت هستن، اما اگر بخواهیم بهترین و معتبر ترین برند از این کشور را نام به  بریم شرکت بکو است، این شرکت با تولیدات با کیفیت و طراحی فوق العاده و مدرنیته ای که بر روی محصولات خود پیاده کرده است بسیار مورد بازدید قرار گرفته است.

 

این برند در میان بازار فروش ایرانی ها با استقبال بالایی روبه رو شده است، در حال حاضر 130 کشور نمایندگی این برند را بر عهده دارند و این تعداد به خوبی معتبر بودن این برند را تایید میکند.

 

 

معرفی محصولات شرکت بکو؟

 برند ترکیه ای بکو در حال حاضر مشغول به تولید  پرکاربرد ترین لوازم خانگی مورد استفاده در سراسر دنیا است، در ادامه با برسی 3 مورد از لوازم خانگی برند بکو همراه ما باشید:

یخچال فریزر

اگر به دنبال یخچال فریزری کاربردی و با ظاهری شیک می‌گردید یخچال فریزر بکو انتخاب بسیار مناسبی است؛ یخچال فریزر های بکو با ظرفیت های مختلف و ظاهر های بسیار شیک به راحتی و با توجه به نیاز شما در سراسر ایران قابل تهیه هستند.

جهت ارسال تعمیرکار رسمی یخچالفریزر بکو و دریافت مشاوره رایگان به لینک زیر مراجعه کنید.

https://techlandservice.com/تعمیر-یخچال-بکو

 

ماشین لباسشویی

از محبوب ترین قابلیت های ماشین لباسشویی های بکو، صرفه جویی در مصرف آب و زمان است؛ در عین حال که به خوبی از بافت لباس شما مراقبت خواهد کرد، علاوه بر ویژگی های بالا که برای نتخاب یک ماشین لباسشویی می‌تواند کافی باشد باید بگوییم که ماشین لباسشویی های بکو با سرعت بالای چرخش در دقیقه ای که دارند موجب می‎شوند که در نهایت و در مرحله آخر لباس خشک تری را به شما تحویل دهند. شما دوستان عزیز میتوانید درخواست خود را برای تعمیر لباسشویی بکو ثبت نمایید.

 

ماشین ظرفشویی

شرکت بکو با توجه بسیار بالا به منابع زیستی محصولات خود را تولید کرد است، تا جایی که شما حتی هنگام استفاده از ماشین ظرف شویی این برند به خوبی متوجه صرفه جویی در برق و آبی که این دستگاه مصرف می‎کند می‎شوید.

اجاق گاز

اگر شیفته محصولات خارجی هستید ولی به خاطر نداشتن خدمات پس از فروش آنها در ایران از خرید آنها منصرف می‌شوید باید بگویم که محصولات بکو بهترین گزینه برای شما هستند، چرا که این محصولات در کشور ایران نیز پشتیبانی می‌شوند و نمایندگی های معتبری در شهر های ایران دارند.

هود، خشک کن، فر توکار، جارو برقی، کولر گازی و ماکروویو از دیگر محصولات این شرکت هستند، که با کیفیت و طراحی فوق العاده در حال تولید هستند.

 

 

 

 

 

 

 

بهترین محصول شرکت بکو کدام است؟

با توجه به نظرات کاربران، به خوبی مشخص است که یخچال بکو جز پرفروش ترین و بهترین برند یخچال در میان مصرف کنندگان نام گرفته است؛ امکانات و مزایای این یخچال ها افراد زیادی را به خود جذب می‌کند.

 

هنگامی که در حال برسی یک محصول هستید، قطعا کیفیت و طول عمر آن برای شما در اولویت قرار دارد، و قطعا به خوبی می‎دانید که اگر برند مد نظرتان یک برند خارجی است، علاوه بر اینکه باید به اصل بودن کالا دقت کنید؛ باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که برند مورد نظرتان در شهر یا کشور شما نمایندگی داشته باشد تا شما بتوانید به راحتی قطعات محصول خود را پیدا کنید.

 

چگونه بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی را بیابیم؟

شما با تماس با شماره 118 به راحتی شماره تمام مراکز تعمیرات در شهر خود را می‌توانید در اختیار داشته باشید؛ ولی نکته مورد توجه این است که تمام این مراکز نمایندگی رسمی محصولات بکو را ندارند و فقط تعمیر گاه لوازم خانگی هستند.

ما در تهران و سایر شهرستان ها فقط چند نمایندگی رسمی داریم که برای تشخیص آنها باید از خود مرکز تعمیراتی که به آن مراجعه کرده ایم بپرسیم، که آیا نمایندگی رسمی محصولات بکو را دارند یا نه؛ از دیگر شرایط معتبر و رسمی بودن یک شرکت دادن ضمانت حد اقل شش ماهه به شما پس از تعمیر دستگاه شما است.

 

یکی از معتبر ترین نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در تهران که تحت نظارت سازمان اصناف ایران و اتحادیه خدمات لوازم خانگی فعالیت می‌کند، نمایندگی تک لند است؛ این شرکت به خوبی با محصولات شرکت بکو آشنای دارد و در نصب و نگهداری محصولات بکو کاملا قابل اطمینان است.

 

 

فنی ترین نمایندگی لوازم خانگی بکو در تهران

نمایندگی مرکز تعمیرات بکو زیر نظر شرکت رسام بوده و برای تمامی لوازم خانگی این برند، تکنسین آموزش دیده و مجرب و دارای کارت هویت از طرف شرکت رسام می‌باشد؛ تکنسین ها در مرحله اول اولویت را بر تعمیر قطعه خراب شده قرار می‌دهند تا هزینه کمتری برای شما برآورد شود.

نمایندگی تک لند قرار دادن قطعات اصل و اورجینال روی دستگاه شما را تضمین می‌کنند و برای همین منظور نیز پس از تعمیر به شما ضمانت نامه 180 روزه ای را تحویل می‌دهند تا خیالتان را از بابت  سالم بودن دستگاهتان راحت کند.

چرا مرکز تعمیرات تک لند؟

یکی از نکات مثبت این نمایندگی ارائه خدمات 24 ساعته به مشترین خود است که شما در هر ساعت از شبانه روز چنانچه با مشکل رو به رو شوید، به راحتی می‌توانید، با نمایندگی در ارتباط باشید و در روز و ساعتی که خودتان مشخص می‌کنید تعمیرات شما انجام شود.

از دیگر علت های که باعث می‌شود شما تک لند را انتخاب کنید، ارائه خدمات رایگان این مرکز در مدت 6 ماه ضمانت پس از تعمیر است، که شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی در این مدت نخواهید داشت.

 

ارائه خدمات رایگان

مشاوران این مجموعه به صورت کاملاً رایگان و تلفنی پاسخ گوی مشکلات احتمالی که ممکن است برای دستگاه شما در هر زمان از شبانه روز پیش آید هستند، و در صورت لزوم راهکار های پیش نهادی سازنده ای را به شما ارائه خواهند داد.

 

 

 

 

راه های ارتباطی با ما

 

شما برای برقرار ی ارتباط با نمایندگی بکو می‎توانید با پر کردن فرم در خواست آنلاین، ایمیل و یا شماره تماس با نمایندگی ارتباط برقرار کنید.

آدرس سایت: (www. techlandservice.com)

شماره تلفن:02137851

ایمیل: info@techlandservice.com

کد پستی:1493867305

آدرس دفتر غرب: تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کاشان، خیابان امیری صفت، پاساژ پارامیس، طبقه اول، واحد a52

 

سخن آخر

در نهایت باید بگویم که اگر شیفته محصولات شرکت بکو هستید و از دستگاه های آن در منزل خود استفاده می‌کنید حتما شماره تماس مارا ذخیره کنید تا در مواقع استراری ما در سریع ترین زمان ممکن خود را در کنار شما برسانیم.:: برچسب‌ها: انتخاب بهترین شرکت تعمیر لوازم خانگی بکو ,
:: بازدید از این مطلب : 41
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 12 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

طراحی سایت در اصفهان یک صنعت بسیار پر کار می باشد. در این زمینه شرکت های زیادی به رقابت با یک دیگر می پردازند. یکی از شرکت های فعال و با سابقه در این زمینه شرکت طراحی سایت وب یار می باشد. اکنون می خواهیم خدمات شرکت وبیار را برای شما توضیح دهیم. مقاله خود را با یک سوال شروع می کنیم؟

شرکت وبیار چه خدماتی را به شما ارائه می دهد؟

همان طور که گفته شد شرکت طراحی سایت وب یار بیش از 20 سال است که در بازار طراحی سایت اصفهان رقابت دارد. اکنون خدماتی که شرکت وبیار به شما ارائه می کند، بسیار گسترده هستند.اکنون با هم این خدمات را بررسی می کنیم.

طراحی سایت اصفهان:

شرکت وبیاردر زمینه طراحی سایت اصفهان فعالیت های گسترده ای را انجام می دهد.اما چگونه؟ وقتی که یک مشتری به ما مراجعه می کند،ما با توجه به نیاز مشتری برای او یکی از دو گزینه زیر را انتخاب می کنیم:

 • طراحی قالب برای سی ام اس های قدرتمندی مثل وردپرس
 • طراحی یک قالب اختصاصی و پنل مدیریت اختصاصی برای مشتری

که با توجه به نیاز مشتری یکی از این دو را به او پیشنهاد می کنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی اصفهان:

این خدمت نیز زیر مجموعه طراحی سایت اصفهان می باشد. و خدمات ارائه شده با آن یکی هستند.یعنی مشتری می تواند سی ام اس اختصاصی یا قالب اختصاصی با سی ام اس های عمومی را انتخاب کند. در بازار طراحی سایت اصفهان اگر به دنبال قیمت مناسب تر هستید کار با سی ام اس های قدرتمندی نظیر وردپرس و ووکامرس را به شما پیشنهاد می کنیم.اما اگر تعداد محصولات شما بیش از مقداری است که نمیتوانید با وردپرس،ووکامرس آن ها را مدیریت کنید.پیشنهاد ما به شما استفاده از سی ام اس های اختصاصی است که توسط تیم طراحی سایت وب یار برای شما نوشته شده اند.   طراحی سایت اصفهان  

سئو سایت اصفهان:

یکی از خدماتی که در زمینه طراحی سایت اصفهان رقابت بسیار زیادی در این زمینه شکل گرفته است،سئو سایت اصفهان می باشد. تیم سئو فعال در شرکت وبیار که با نام سئویار فعالیت دارد،وظیفه دارد تا سایت شما را به صفحات اول گوگل برساند تا بتوانید از گوگل ورودی داشته باشید.تیم سئو یار در زمینه های مختلفی مانند:

 • ساخت بکلینک
 • بهینه سازی قالب های شما
 • تولید محتوا
 • بهینه سازی دیتا بیس شما

و خدمات دیگری که می توانید به مقاله سئو سایت اصفهان مراجعه کنید. طراحی سایت اصفهان

خدمات هاستینگ:

یکی از مهم ترین مراحل طراحی سایت اصفهان خرید هاست می باشد..یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط ما خدمات هاستینگ در اصفهان می باشد.تیمی که این وظیفه را بر عهده دارد تیم هاست یار می باشد.هاست های ارائه شده به مشتریان ما در سرور های یک شرکت معتبر آلمانی قرار داررند. که اگر شما بخواهید به صورت مستقین از این شرکت خریداری کنید هزینه های بسیار سنگینی را باید بپردازید. اما اگر با تیم هاست یار همکاری کنید، شما می تونید با قیمت بسیار کمتر از هاست های پرسرعت برخوردار شوید. طراحی سایت اصفهان

بازاریابی اصفهان:

تیم بازاریابی وبیار خدمات گوناگونی را در این زمینه به شما ارائه می دهد. این خدمات عبارت اند از:

 • ارسال پیامک انبوه
 • ارسال پیامک انبوه در واتساپ
 • ارسال ایمیل انبوه

و دیگر خدماتی که می توانید در مقاله افزایش فروش و برندینگ بخوانید. طراحی سایت اصفهان

دیجیتال مارکتینگ و مدیریت سایت اصفهان:

شرکت وبیار در زمینه دیجیتال مارکتینگ و مدیریت سایت اصفهان نیز می تواند به شما کمک کند. با فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و یوتوب شما می توانید ورودی های بسیار بالایی به وبسایت خود داشته باشید.همچنین در زمینه مدیریت سایت نیز تعدادی از افراد خبره و متخصص در این زمینه را به شما معرفی می کنیم تا به بهترین شکل ممکن سایت شما را مدیریت کنند.

طراحی لوگو و ست اداری:

یکی مهم ترین خدمات شرکت وبیار در زمینه طراحی سایت اصفهان طراحی لوگو و ست اداری می باشد. لوگو وبسایت شما نماد کسب و کار شماست. و به وسیله آن شما را می شناسند. هر چه لوگو ساده تر باشد از جذابیت بیش تری برخوردار است. تیم طراحی لوگو و ست اداری شرکت وبیار به شما کمک می کند تا در عین سادگی لوگو زیبایی را نیز در کنار خود داشته باشد. این کار برند شما را به یکی از سرشناس ترین برند ها تبدیل می کند.   طراحی سایت اصفهان  

کارآموزی طرحی سایت اصفهان:

در مکان های مختلف می شنوید که خیلی از دانشجویان فارغ التحصیل شده از دانشگاه، بسیار از این گله مند هستند که در دوران دانشجویی مطلب مفیدی یاد نمیگیرند که با آن کسب درآمد کنند. ما نیز این شرایط را درک می کنیم. تیم طراحی سایت وب یار خبر خوبی را برای شما دارد. ما در تیم طراحی سایت وب یار کارآموز استخدام می کنیم. به او آموزش می دهیم و مسیر درست ورود به بازار کار صنعت طراحی سایت اصفهان را نشان می دهیم.برای اطلاعات بیشتر صفحه کارآموزی را مطالعه کنید.

پکیج های آموزشی طراحی سایت اصفهان:

اگر در شهر های دیگر حضور دارید و می خواهید طراحی سایت را آموزش ببینید اصلا نگران نباشید. تیم طراحی سایت وب یار 4 پکیج آموزشی را آماده کرده تا شما را به هدفتان نزدیک تر کند. این پکیج های آموزش در زمینه های مختلفی همچون:

به شما ارائه می گردند. و شامل مفید ترین مطالب موجود در این زمینه ها می شوند. این پکیج ها نتیجه سال ها تجربه می باشند.پس در حفظ و نگه داری آن کوشا باشید.

سخن پایانی:

همان طور که دیدید شرکت وبیار علاوه بر طراحی سایت اصفهان خدمات گوناگون و مفید دیگری را به شما ارائه می دهد.تا شما بتوانید بهترین ها را در اختیار داشته باشید. و لذت فروش 10 و 100 برابری را تجربه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت وبیار مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق واتساپ به شماره پشتیبانی پیام ارسال کنید. در اولین فرصت ممکن جواب شما داده می شود.:: برچسب‌ها: طراحی سایت اصفهان ,
:: بازدید از این مطلب : 40
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 1 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

اگر در صنعت سنگ بری اطلاعاتی را جمع آوری کرده باشید،میدانید که استان اصفهان قطب سنگبری های کشور می باشد. با وجود شهرک های صنعتی بسیار زیاد مانند:

 • شهرک صنعتی محمود آباد
 • شهرک صنعتی خمینی شهر
 • شهرک صنعتی نجف آباد
 • شهرک صنعتی دولت آباد
 • شهرک صنعتی رضوانشهر

و وجود دیگر شهرک های صنعتی کوچک در سراسر استان متوجه این موضوع خواهید شد.بزرگ ترین شهرک صنعتی کشور ،شهرک صنعتی محمود آباد می باشد.این شهرک با مساحت 700 هکتار دارای بیش از 750 واحد کارخانه و کارگاه سنگبری می باشد. کارخانه سنگبری یونیک نیز در این شهرک قرار گرفته است.   سنگ بری اصفهان  

کارخانه سنگبری یونیک:

در کارخانه سنگبری یونیک که در خیابان 46 شهرک صنعتی محمود آباد قرار گرفته است از سال 1398 با هدف ارائه بهترین سنگ های اسلب از هر نوعی فعالیت خود را آغاز کرده است. اکنون سوالاتی در مورد کارخانه سنگبری یونیک برای شما بوجود آمده است که:

  • سنگبری یونیک در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟
 • محصولات اصلی کارخانه سنگبری یونیک کدام اند؟
 • کیفیت محصولات کارخانه به چه صورت می باشد؟
 • چگونه می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید؟
 • شرایط پشتیبانی مشتریان چگونه است؟
 • آیا کارخانه سنگبری یونیک صادرات را هم انجام می دهد؟

سنگبری یونیک در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

همان طور که به شما گفتیم کارخانه سنگبری یونیک در زمینه تولید تایل و اسلب سنگ فعالیت گسترده ای دارد.   سنگبری اصفهان  

محصولات اصلی کارخانه سنگبری یونیک کدام اند؟

یونیک انواع مختلفی از محصولات را برای ارائه به شما آماده کرده است. اما تعدادی از محصولات خود را از همان ابتدا در اختیار مشتریان خود قرار داده است.محصولات اصلی کارخانه را اکثرا سنگ های کریستال یا چینی و سنگ های مرمریت و تراونیکس تشکیل می دهند. تعدادی از این محصولات را به شما معرفی می کنیم:

محصولاتی که بالا نام برده شد محصولات اصلی کارخانه سنگبری یونیک بودند. اما یک سری محصولات جدید وارد کارخانه شده اند که برای اولین بار سنگبری یونیک این سنگ ها را در کشور عرضه کرد. نام این سنگ ، سنگ کریستال تاسوس می باشد. که در مورد آن نیز مقاله ای نوشتیم. برای مطالعه بیشتر در مورد سنگ تاسوس روی آن کلیک کنید.  

کیفیت محصولات کارخانه سنگبری یونیک چگونه است؟

سابقه یونیک در زمینه سنگ بری و تعداد مشتریان بسیار زیاد در این مدت کم نشان می دهد که محصولات ما از کیفیت کافی برخوردار اند.اکنون می خواهیم شما را به بهترین کارخانه سنگبری اصفهان دعوت کنیم و به صورت مختصر برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم.

 1. کوپ سنگ را در دستگاه ارّه سالنی قرار می دهیم.پس از چند دقیقه به پلاک های سنگ تبدیل میگردد.
 2. پس از آن توری و اپوکسی را به سنگ اضافه می کنیم.( دقت داشته باشید که در این مرحله کیفیت سنگ شما مشخص می شود.که کارخانه سنگبری یونیک همیشه از بهترین مواد برای سنگ های اسلب خود استفاده می کند. که این موجب میگردد تا بهترین سنگ را به مشتریان خود ارائه دهیم.)
 3. پس از آن که توری و اپوکسی اضافه شد، پلاک ها برای خشک شدن به انبار می روند.
 4. پس از خشک شدن پلاک ها در انبار به وسیله جرثقیل سالنی به دستگاه ساب سنگ فرستاده می شوند.
 5. بعد از ساب و صیقل در دستگاه ساب می توانیم آن ها را برای عموم در نمایشگاه واقع شده در قسمتی از کارخانه به نمایش بگذاریم.

برای توضیحات بیشتر می توانید به مقاله کارخانه سنگبری یونیک مراجعه کنید.   سنگبری اصفهان  

چگونه می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید؟

در کارخانه سنگبری یونیک شما به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توانید خرید کنید.

 1. خرید حضوری

در این روش شما به کارخانه سنگبری یونیک تشریف می آورید و انواع سنگ ها را در سالن نمایش می بینید. پس از انتخاب سنگ و مشخص کردن متراژ مورد نیاز خود به دفتر کارخانه می روید تا قرارداد خود را امضا کنید.

 1. خرید تلفنی و غیر حضوری:

شما به صفحه قیمت سنگ می روید و در آن جا از آخرین محصولات موجود در سنگبری یونیک مطلع می شوید. بعد از انتخاب سنگ خود در صفحه قیمت سنگ با شماره مشاورین ما تماس بگیرید.سپس مقدار سنگ را مشخص کنید. مشاورین ما نیز در انتخاب سنگ مورد نظر شما میتوانند به شما کمک کنند. پس از آن قرارداد را برای شما تنظیم می کنند.  

شرایط پشتیبانی از مشتریان چگونه است؟

اگر در اثر حمل و نقل سنگ ها دچار شکستگی یا ترک شوند کارخانه این سنگ ها را برای شما عوض خواهد کرد. یا اگر بخواهید قبل از آن که سنگ توسط کارخانه ارسال شود نوع آن را عوض کنید، این کار را برای شما انجام می دهیم.

*برای اطلاعات بیش تر در این زمینه با پشتیبانی تماس بگیرید.*

 

آیا کارخانه سنگبری یونیک در زمینه صادرات نیز فعال می باشد؟

بله. ما از ابتدای فعالیت کارخانه سنگبری یونیک مانند تعدادی از کارخانه های سنگبری اصفهان فعالیت خود را در زمینه صادرات آغاز کردیم. در حال حاضر سنگ های خود را به کشورهای حوضه خلیج فارس، اروپا و حتی آمریکای شمالی و جنوبی ارسال می کنیم.

سخن پایانی:

اگر به دنبال بهترین ها هستید، به شما توصیه میکنیم که به سایت سنگبری یونیک نگاهی بیندازید. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. در آن جا اخبار جدید سایت سنگبری یونیک را به شما ارائه می دهیم.:: برچسب‌ها: سنگبری اصفهان ,
:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 17 تير 1400 | نظرات ()