خدمات شبکه و کامپیوتر با رایان پشتیبان
نوشته شده توسط : محمد سلحشوری

رایان پشتیبان با ارائه خدمات شبکه و کامپیوتر به بهترین شکل ممکن امنیت شبکه کامپیوتری شما را تضمین می‌کند تا با خیالی آسوده به کسب‌وکار خود بپردازید. پشتیبانی شبکه خود را به رایان پشتیبان بسپارید و دیگر نگران مشکلاتی که در شبکه رخ می‌دهد و در کار شما وقفه ایجاد می‌کند؛ نباشید.

شبکه کامپیوتری که به‌اختصار آن را شبکه می‌نامیم، مجموعه‌ای متشکل از سخت‌افزارهاست که به‌منظور اشتراک‌گذاری دیتا به شکل قابل‌فهم، به هم متصل‌اند. در حال حاضر، شبکه جز جدایی‌ناپذیر کسب‌وکارها شده است و ممکن است در هر شرایطی دچار اختلال شود که امری مسلم و طبیعی است. برای اینکه ایرادات شبکه، وقفه‌ای در فرایند کاری شما ایجاد نکند و آسیبی به کسب‌وکار شما نزند، شما به یک تیم متخصص جهت پشتیبانی از شبکه نیاز دارید که به‌سرعت مشکلات سیستمی شما را حل کنند و از عملکرد صحیح شبکه به شما اطمینان خاطر دهد. ولی کدام تیم پشتیبانی از شبکه، می‌تواند به‌سرعت و به شکل تخصصی این کار را انجام دهد؟ خدمات شبکه و خدمات کامپیوتر رایان پشتیبان یکی از گزینه‌های مناسب روبروی شماست. برای رسیدن به پاسخ این پرسش که چرا رایان پشتیبان بهترین است، تا انتها مطالب را دنبال کنید.

ضرورت همکاری با یک تیم پشتیبان شبکه

امروزه به دلیل لزوم نگهداری و سازماندهی دیتا در بستر شبکه فناوری اطلاعات، مدیران ملزم به هم‌راستایی با این جریان شده‌اند. در خصوص مدیریت شبکه سازمان‌ها و شرکت‌ها نیاز به افراد متخصص برای تامین امنیت شبکه و جلوگیری از بروز اختلال امری ضروری است. خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان باتوجه‌به دانش و تخصصی که در زمینه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارد این امکان را به شما می‌دهد که هزینه‌های مربوط به سیستم‌ها و شبکه را در هر ماه پیش‌بینی کنید و هزینه‌های روزانه مربوط به حل مشکلات شبکه کاهش می‌یابد، همچنین اختلالات پیش‌آمده را در کمترین زمان ممکن حل می‌کند و با بررسی‌ها و نظارت مکرری که بر شبکه شما انجام می‌دهد از بروز مشکلات فنی جلوگیری کرده و در نتیجه به شما کمک می‌کند که در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. دلایل ضرورت همکاری با تیم پشتیبان شبکه در شرکت‌ها به شرح زیر است؛

امنیت شبکه با خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان

با گسترش فناوری اطلاعات، ویروس‌ها و بدافزارها هم گسترش‌یافته‌اند. برای امنیت شبکه باید سه کنترل مختلف را در نظر گرفت؛

1- امنیت فنی: امنیت داده‌ها در برابر پرسنل غیرمجاز را شامل می‌شود که اجازه دسترسی پرسنل را به اطلاعات شرکت را ندهد.

2- امنیت اداری: امنیت داده‌ها در برابر رفتار کاربران را تامین می‌کند که از اطلاعات مربوط به شرکت محافظت کند.

3- امنیت فیزیکی: کنترل پرسنل غیرمجاز در برابر تجهیزات را شامل می‌شود که اجازه دسترسی به تجهیزات را نداشته باشند.

در سراسر سازمان لایه‌هایی وجود دارد و حملات ممکن است در هر لایه‌ای رخ دهد. برای حفظ امنیت شبکه باید دسترسی شبکه کنترل شود یعنی سیاست‌های دسترسی صورت گیرد، از آنتی‌ویروس‌ها برای جلوگیری از حملات استفاده شود و حفاظت فایروال انجام گیرد به این طریق که قوانینی تعریف شود و ترافیک شبکه را کنترل کند. رایان پشتیبان برای برقراری امنیت در شبکه به کمک افراد متخصص مشکلات را به طور اصولی حل می‌کند، امنیت شبکه را تضمین می‌نماید و از اطلاعات شرکت‌ها، سازمان‌ها و... مراقبت و نگهداری می‌کند.

راه‌اندازی سیستم‌ها

نصب و راه‌اندازی سیستم‌ها و آپدیت نرم‌افزارها از وظایف پشتیبان شبکه است. خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان این امکان را به شما می‌دهد که در راه‌اندازی سیستم‌های کارمندان جدید در وقت مهندسین شرکت صرفه‌جویی نمایید یعنی در صورت ورود کارمندان جدید، راه‌اندازی سیستم آنها را بر عهده می‌گیرند که این کار باعث آزادی وقت سرپرستان و مهندسین که مسئول راه‌اندازی نیروهای جدید هستند، می‌شود. رایان پشتیبان مسئولیت راه‌اندازی سیستم تمام کارمندان را بر عهده می‌گیرد و همچنین در صورت نیاز به تجهیزاتی مثل ماوس، مانیتور و... آنها را تامین می‌کند. برای فعالیت مستمر سیستم‌ها باید به طور دائم بررسی و به‌روز شوند که همه این خدمات را با سپردن به یک تیم مجرب می‌توانیم داشته باشیم.

خدمات پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی وظیفه اصلی یک تیم پشتیبانی است. نظارت با برنامه و هرچند وقت یکبار هزینه‌های تمام‌شده مربوط به شبکه شرکت را در ماه کاهش می‌دهد باتوجه‌به اینکه از بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات فنی جلوگیری می‌کند و در صورت نیاز به حل مشکلات دراسرع‌وقت پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. خدمات پشتیبانی در قسمت‌های شبکه اکتیو و پسیو، اینترنت و وب، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری صورت می‌گیرد و خدمات مختلفی را شامل می‌شود مثل ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف، بررسی زیرساخت‌ها برای اطمینان از عدم وجود نقص و مشکل، حل مشکلات فنی و... خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان در هر لحظه همراه شبکه است و با تنوع بالایی از خدمات پشتیبانی، از بروز آسیب‌های جدی و ایجاد وقفه در شبکه جلوگیری می‌کند و به بهبود عملکرد شبکه کمک می‌کند.  

حل مشکلات فنی

 

عیب‌یابی و حل مشکلات فنی به‌صورت تخصصی در شبکه یکی دیگر از ضرورت‌های وجود یک تیم پشتیبانی است. همچنین یک تیم پشتیبانی وظیفه راه‌اندازی و تغییر شبکه را در صورت نیاز دارد. باتوجه ‌به اینکه تعداد زیادی از کارمندان از یک شبکه به‌صورت مشترک استفاده می‌کنند در نتیجه امکان بروز مشکلات فنی در هر لحظه وجود دارد پس از پشتیبانی تیم متخصص رایان پشتیبان بهره بگیرید تا بتوانید تمام انرژی خود را بر تجارت و پیشرفت شرکت متمرکز کنید. وقتی ‌که شرکت به دلایلی تصمیم به تغییر شبکه بگیرد، تیم پشتیبان بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه را پیشنهاد می‌کند که به‌آسانی عملی شود.

آموزش شبکه با رایان پشتیبان

گسترش فناوری اطلاعات باعث ایجاد فرصت‌های شغلی جدیدی در این عرصه شده است. برای ورود به بازار کار در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه نیاز به مدرک دانشگاهی در زمینه کامپیوتر دارید ولی اگر مدرک دانشگاهی شما در این حوزه نیست، نگران نباشید با شرکت در دوره‌های آموزش شبکه می‌توانید دانش مربوط به آن را کسب کنید.

معمولاً دوره‌های مربوط به آموزش شبکه بر اساس اطلاعات و مهارت‌هایی که تحت پوشش قرار می‌دهند سطح‌بندی می‌شوند؛ مبتدی، متوسط و متخصص سطوحی هستند که توسط شرکت‌های مختلف عرضه می‌شوند و برای شروع کار باید از سطح مبتدی شروع کنید. +Network، CCNA و MCSA از دوره‌هایی هستند که می توانید در آنها شرکت کنید. پس از اخذ مدرک در این دوره‌ها می‌توانید به‌عنوان ادمین شبکه وارد بازار کار شوید.

رایان پشتیبان با ارائه آموزش‌های لازم شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. با شرکت در دوره‌های آموزش شبکه رایان پشتیبان شما قادر می‌شوید به‌راحتی در این زمینه فعالیت و کسب درآمد کنید. رایان پشتیبان همه اطلاعات و مهارت‌هایی را که در این زمینه برای کسب تخصص به آنها نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

چرا خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان؟

در حال حاضر تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها و به‌طورکلی تمامی کسب‌وکارهایی که دارای شعب مختلف هستند و از طریق یک شبکه‌ی داخلی به شعب دیگر متصل‌اند، به پشتیبانی از شبکه نیاز دارند. باید در نظر داشت که برای پشتیبانی از شبکه تمامی این کسب‌وکارها یک تیم متخصص بهتر از یک کارمند IT عمل خواهد کرد. تیم پشتیبانی از شبکه، وظیفه‌ی مراقبت و نگه‌داری از دیتا و حل مشکلات سیستمی و سخت‌افزاری یک شبکه را بر عهده دارد که هر شرکتی به دنبال همکاری با یک تیم متخصص و مسئولیت‌پذیر است. حالا ویژگی‌های یک تیم پشتیبان ایده آل را بررسی می‌کنیم؛

رضایت مشتریان از خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان

مشتری‌مداری و رضایت کارفرما یکی از مشخصه‌های بارز هر تیم پشتیبانی خوب است. برای دانستن این نکته دررابطه ‌با هر تیمی می‌توانیم تاریخچه فعالیت و مشتری‌های آنها را بررسی کنیم. تیم رایان پشتیبان با بیش از 13 سال سابقه درخشان در این حوزه دارای مشتری‌های ثابت است که تاکنون هیچ شرکتی با این تیم قطع همکاری نکرده است. شرکت‌های طرف قرارداد رایان پشتیبان، این تیم را به دیگر شرکت‌ها معرفی می‌کنند. رایان پشتیبان با چندین مرکز آموزشی، شرکت و کارخانه معتبر مانند رهام گاز، روغن‌نباتی شیراز، مؤسسه خانه عمران و... در سطح کشور همکاری می‌کند که همه مشتری‌ها رضایت خود را اعلام کرده‌اند.

ارائه‌ی انواع خدمات پشتیبانی

بررسی خدماتی که تیم‌های پشتیبانی مختلف ارائه می‌دهند یکی از راه‌های تشخیص تیم پشتیبان خوب است. خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان به دو دسته خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تقسیم می‌شوند. این تیم مراقبت و نگه‌داری از کلیه تجهیزات سخت‌افزاری در زمینه IT همچون تجهیزات زیرساخت، سرور، سوئیچ، تجهیزات کامپیوتری و اداری، دوربین‌های مداربسته، سیستم‌های برق اضطراری و... را بر عهده می‌گیرد و همچنین خدمات دیگری از جمله؛ ارائه مشاوره آنلاین در زمینه خرید تجهیزات کامپیوتری و زیرساخت‌ها، بازدیدهای دوره‌ای به‌منظور پیشگیری از خرابی سیستم‌ها، عیب‌یابی در تجهیزات و سیستم‌ها و حل مشکلات ایجاد شده، مانیتورینگ تجهیزات به‌صورت آنلاین و لحظه‌ای، جلوگیری از قطع شدن شبکه، سرویس‌دهی در زمینه حل مشکلات زیرساخت‌ها و... در خصوص خدمات نرم‌افزاری این تیم پشتیبانی می‌توان به؛ بررسی منظم و دقیق نرم‌افزارها، بک‌آپ‌گیری منظم از اطلاعات و دیتا، مراقبت و نگهداری از دیتا و تامین امنیت شبکه، نصب نرم‌افزارهای شبکه، نصب، راه‌اندازی و آپدیت ویندوز سرور و... اشاره کرد.

در حالت کلی تیم رایان پشتیبان سعی در ارائه خدمات با بالاترین سرعت و کیفیت ممکن، نگهداری شبکه در سطح استاندارد و جلوگیری از بروز مشکلات مختلف در شبکه را با مناسب‌ترین تعرفه دارد. این تیم با نگهداری اطلاعات و دیتا و تامین امنیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در شبکه، باعث ایجاد حس اطمینان خاطر برای شرکت‌ها می‌شود.

در آخر

شرکت‌ها و سازمان‌ها به دلیل افزایش کیفیت کار، داشتن آرامش و اطمینان خاطر، عدم وقفه در راستای پیشرفت، صرفه‌جویی در وقت و هزینه، محافظت از اطلاعات و داده‌های شرکت و همه دلایلی که در بالا ذکر شد، نیازمند یک تیم پشتیبان شبکه هستند تا با بررسی‌های روزانه و لحظه‌ای امنیت شبکه را تامین کند و در راستای پیشرفت شرکت گامی موثر بردارد. رایان پشتیبان اینجاست تا به تمام نیازهای شما در پشتیبانی از شبکه پاسخ دهد و در هرکجا که نیاز باشد همراه شما و در کنار شما حرکت کند. رایان پشتیبان تمام مشخصه‌های یک تیم حرفه‌ای در پشتیبانی از شبکه را دارد، بنابراین برای موفقیت بیشتر در حوزه فعالیت خود بهتر است که خدمات شبکه و کامپیوتر رایان پشتیبان را داشته باشیم و با خیال راحت و آسوده از خدمات این تیم متخصص بهره ببریم.

:: برچسب‌ها: خدمات شبکه و کامپیوتر با رایان پشتیبان ,
:: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 1 مهر 1400 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: